O nás

Firma BUGAR bola založená v roku 1991 a odvtedy nadobudla veľa skúseností a vybudovala si dobré meno u množstva klientov, ktorí sú aj dodnes firme BUGAR, s.r.o. verní. Spočiatku sa špecializovala na dodávky plynových kotlov a radiátorov a v priebehu ďalších rokov firma rozšírila  svoj sortiment o ďalšie komodity v oblasti rozvodov vody, plynu, kúpeľňového programu, záhradného programu, plynových kotlov, kotlov na tuhé palivo, kúpeľňového nábytku a pod. Spoločnosť je dnes schopná zastrešiť kompletnú renováciu či výstavbu bytových zariadení, domov či väčších stavieb.
 
Okrem toho svojimi skúsenosťami a odborne vyškolenými zamestnancami Vám ponúka zadarmo možnosť tvorbu vizualizácie a následnej realizácie Vašej vysnívanej kúpeľne. Široký výber sortimentu Vám zabezpečí pohodlnú voľbu produktov v jednej predajni.
 
Spoločnosť ďalej zastrešuje aj servis, revíziu, spustenie a pozáručný servis takmer všetkých svojich produktov. Tieto práce sú realizované našimi servisnými technikmi, ktorí majú absolvované školenia na kotle značky: Viessmann, Protherm, Vaillant, Buderus, Junkers, Immergas, Baxi, Biasi.
 
Veríme, že Vás poteší nákup priamo z domu, prostredníctvom nášho e-shopu, a že oceníte aj naše služby ohľadne doručenia tovaru ZADARMO v okruhu 30 km od prevádzky v Šamoríne pri objednávke nad 500,- EUR - obidve podmienky musia byť splnené súčasne!!!