Vizualizácie

Vizualizácie kúpeľní

Priestorové riešenie, farebné zladenie a vybavenie kúpeľní sa dnes už rieši pomocou vizualizácie, ktorá pomôže skĺbiť zákazníkove predstavy a možnosti a vytvorí kúpeľňu, ktorá bude plne funkčná a zároveň esteticky pôsobiaca. Naši odborníci Vám na základe vybraných materiálov pripravia 3D vizualizáciu Vašej kúpeľne, kde môžete meniť, skúšať rôzne varianty, či inak dolaďovať požadovaný celkový vzhľad Vašej kúpeľne. Vizualizačné grafické programy obsahujú rozsiahle databázy prvkov a materiálov jednotlivých výrobcov keramických obkladov a dlažieb, sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, batérií a všetkých ostatných materiálov. 
Výhodou našej vizualizácie kúpeľne je predovšetkým to, že budete presne vedieť ako bude vyzerať Vaša nová kúpeľňa. Váš obkladač bude presne vedieť ako má obklad a dlažbu uložiť. Budete vedieť množstvo obkladu, dlažby a dekorácii, ktoré budete potrebovať.

V rámci 3D vizualizácie kúpeľní Vám ponúkame:

  • kompletnú 3D vizualizáciu kúpeľne,
  • kompletné odborné poradenstvo,
  • kompletné informácie o produktoch, o ich správnom použití a montáži,
  • vypracovanie cenovej kalkulácie,
  • poskytnutie virtuálneho pohľadu na ešte nezrealizovanú kúpeľňu.

Čo je potrebné k návrhu ?

- pôdorysný nákres Vašej kúpeľne s celkovými rozmermi a to:

  • zakótované rozmery okien a dverí (šírka a výška okna, výška parapetu od zeme, vzdialenosť od rohu, ...)
  • výška miestnosti, pri podkroví presne zakreslené výšky zošikmenia
  • zakótovanie vody a kanalizácie
  • zakótované umiestnenie komína, inštalačného jadra, radiátora a iných prvkov, ktoré môžu ovplyvniť návrh
  • Vaša približná predstava

Vizualizácia ZADARMO

Vypracovanie návrhu je do 7 pracovných dní.
Cena návrhu je 70€ / 1 miestnosť. V cene je zahrnuté: 2 zmeny, 4 vytlačené pohľady. Ďalšie zmeny sú účtované za príplatky: ďalšia zmena: 5€, vytlačenie iných pohľadov: 2€, obkladačský plán: 15€. Táto suma Vám bude odpočítaná z Vašej objednávky v prípade, ak si zakúpite tovar v hodnote nad 670€ bez DPH v našej spoločnosti. Zálohu je možné uplatniť od zaplatenia zálohy za grafický návrh do 3 mesiacov. Príplatky sa neodpočítavajú. Platný cenník od 1. 5. 2011. Ceny sú s DPH.

Otvorte dvere do sveta kúpeľní. Na Vašu návštevu sa teší Ing. Silvia Nedbáleková v pracovných dňoch v čase od 08:00 do 16:00 hod. (Bratislavská 21, Šamorín, tel.: 031/562 42 42, e-mail: office [at] bugarsro [dot] sk) a Kristína Horváthová v pracovných dňoch v čase od 09:00 do 18:00 hod. (Galantská cesta 5793/2D, Dunajská Streda, 031/5501034, kupelnovestudio [at] bugar-tzb [dot] sk).
Možnosť objednávky stretnutia cez telefón alebo e-mailom.